Hlavná stránka Aktuality Aktuality z portálu Misie.sk Oficiálne spustená nová verzia portálu Misie.sk

Oficiálne spustená nová verzia portálu Misie.sk

E-mail Tlačiť PDF
(0 hlasovaní, Priemerná známka: 0 )

DakujemeDnes, na spomienku sv. Márie Magdalény, prvej misionárky v histórii ľudstva, ktorá prvá svetu zvestovala, že Kristus vstal zmŕtvych, už oficiálne spúšťame novú verziu misijného portálu Misie.sk a zároveň zverujeme celú činnosť portálu Misie.sk pod ochranu tejto svätice, ktorá veľmi milovala...

Nachádza sa na ňom všetko, čo na predošlej verzii portálu a okrem toho množstvo ďalších služieb ako napr.: diskusie na našom fóre, možnosť pripojiť sa k modlitbám za potreby misionárov, možnosť chatovať, ukladať a prezerať fotografie, možnosť naplánovať s priateľmi misijnú akciu a oznámiť to na portále v sekcii Akcie, prípadne si stiahnuť nejaké materiály zo sekcie Download a pod. Zároveň sa ospravedlňujeme tým, ktorí poslali pohľadnice zo starého systému a ešte si ich vaši priatelia nepozreli. Nedalo sa to skombinovať pre nekompatibilitu týchto systémov - ako bonus vám zato ponúkame nové pohľadnice, krajšie aj s myšlienkou, ktorými môžete potešiť svojich blízkych - Nové pohľadnice.

Porozhliadajte sa po novom portále, poskúšajte, čo sa dá a ak nájdete nejaké chyby, napíšte ich prosíme do fóra na to určeného:

Problémy, návrhy a vylepšenia portálu Misie.sk


Ak by ste chceli vedieť niečo viac o novom portále, čo sa kde nachádza a ako to všetko funguje, začnite od prvého článku:

Vitajte na novom portále Misie.sk

Väčšina súčastí portálu Misie.sk (Fórum, Duša duši, Akcie, vkladanie článkov, fotiek atď.) je ochránená pred nežiadúcimi prispievateľmi, ktorí by mohli svojimi neprístojnými príspevkami zničiť toto dielo pre misie. Preto môžu vkladať svoje príspevky do fóra, či knihy modlitieb IBA PRIHLÁSENÍ UŽÍVATELIA. Ak ešte nemáš vytvorené konto na portále Misie.sk, zaregistruj sa (vľavo hore pod prihlasovaním je linka: Vytvoriť konto). Trvá to 2-3 minútky a ako užívateľ budeš môcť robiť na našom portále množstvo zaujímavých pre iných prínosných vecí.

Pozývame vás, aby ste o portále Misie.sk povedali aj svojimi blízkym, známym, ak môžete, prepošlite tieto informácie všetkým, ktorých poznáte, aby sa čím viacerí dozvedeli o možnosti pomôcť misiám...

Keďže nemáme dostatočne veľa moderátorov diskusií na našom fóre, prosíme vás, ak by ste mali záujem, ohláste sa nám v kontaktoch, že chcete pomôcť moderovať nejakú špeciálnu diskusiu - navrhnite akú, prípadne dohliadať na príspevky v časti Duša duši - aby bol poriadok aj v tejto sekcii, prípadne sekciu Akcie, Download a pod. Ktokoľvek s akýmkoľvek nápadom je vítaný... vopred veľká vďaka.

Nech nám všetkým tento portál slúži, predovšetkým tým, ktorí pracujú v misiách, aby o svojej práci mohli rýchlejšie a pohodlnejšie poinformovať čo najväčší záber dobrých ľudí.

S vďakou za vaše modlitby vás pozýva do práce na misijnom poli internetu

P. Robert Balek SVD webmaster www.misie.sk

Share/Save/Bookmark


Tags: vitaj  začiatok  portál  misie  
feed0 Komentáre

Napíš komentár
 
 
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
Menšie | Väčšie
 

security image
Opíš zobrazené písmená


busy
 

Náš člen Administrator je s nami už odo dňa: Streda, 13 Máj 2009.

Ukáž 50 najnovších článkov autora tohto článku.
Súvisiace články z tejto kategórie:


10 náhodne vybratých článkov z tejto kategórie:
Aktuality

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie