Misie - rôzne misijné témy

Účty pre finančnú pomoc misionárom

E-mail Tlačiť PDF
(3 hlasovaní, Priemerná známka: 3.67 )

UctyAk na stránke www.misie.sk (v sekcii fórum, duša duši apod.) niekto napíše číslo účtu, kam môžete dobrovoľne posielať peniaze na misie, NIKDY na tieto čísla neposielajte ŽIADNE peniaze. Svoju finančnú pomoc môžete spokojne poslať iba na tie účty, ktoré sa zhodujú s číslami účtov, ktoré sú uvedené v tomto článku. Čísla účtov v tomto článku sú overené a spokojne na ne môžete posielať svoju finančnú pomoc, ak chcete vy dobrovoľne podporiť nejakého misionára a jeho prácu v misiách. Vždy sa však ešte dopredu pre istotu ohláste na telefónne číslo, uvedené pri každom účte, aby ste sa aj sami uistili, že účet je v poriadku.

 

Misijné časopisy

E-mail Tlačiť PDF

CasopisyPonúkame vám zopár misijných časopisov, ktoré vychádzajú pravidelne na Slovensku, s možnosťou objednať si ich na uvedených adresách.

Niektoré z nich majú aj svoju internetovú podobu, takže sa môžete začítať aj do starších vydaní a prelistovať si mnoho pekných článkov o misiách, misionároch, misijných dobrovoľníkoch a pod. Nezabudnite tieto časopisy aj podporiť, pretože bez vašej podpory mnohé časopisy nie sú schopné existovať, takisto sa nezabudnite ozvať tvorcom týchto časopisov so svojimi reakciami na články v časopisoch pre ich povzbudenie. Ich tvorba je vždy ľahšia, ak od vás počujú aj slová pochvaly prípadne usmernenia. Nech sa páči, vyberte si...

 

 


Stránka 4 z 4
Misie

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

RSS Nové články z tejto stránky

feed-image RSS článkov z misie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie