Rôzne modlitby

Malá duchovná zbraň v kocke

E-mail Tlačiť PDF
(14 hlasovaní, Priemerná známka: 4.36 )

Zbran-lukMalá duchovná zbraň sa rozvinula do väčšej a účinnejšej zbrane. Ponúkam vám ju v kocke a postupne ju budem dopĺňať. Ponúkam vám ju v dvoch variantoch - dlhý, ktorý je na pár minút počas rannej modlitby a kratší variant, ktorý je na chvíle, kedy vás diabol trápi malými myšlienkami na zlo a hriech. Ako sa ju naučíte sami používať, závisí iba od vás. Nech sa páči:

 

Ruženec lásky

E-mail Tlačiť PDF
(26 hlasovaní, Priemerná známka: 4.19 )

Modlitba svetloDrahí priatelia, ponúkam vám súkromnú modlitbu pre súkromné použitie - Ruženec lásky...

 

Zamyslenia počas týždňa modlitieb za jednotu kresťanov

E-mail Tlačiť PDF

Ruky-jednota2Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov, ktorý bude tento rok od 18. - 25. januára, sa bude niesť v zmysle biblického textu: "Všetci budeme premenení víťazstvom nášho Pána Ježiša Krista" (1Kor 15, 51 – 58). Spoločnou iniciatívou Svetovej rady cirkví a Pápežskej rady na podporu jednoty kresťanov vznikol tento cyklus zamyslení počas tohto týždňa. My vám tento cyklus prinášame na stránke misie.sk, pretože misionár sa kdekoľvek musí snažiť o jednotu v láske, jednotu v úsilí priviesť všetkých ľudí k spáse. Ak nesvedčíme tomuto svetu o tom, že Boh je Láska skrze našu jednotu v láske, sme daromní a naničhodní svedkovia, ktorí môžu rozprávať o Bohu tie najkrajšie teologické mystické veci, no životom nikoho nepriťahujú ku skutočnému živému Bohu, ktorý vždy volal a stále každého svojho nasledovníka volá k jednote s Ním v láske.

 

Základné modlitby a pravdy

E-mail Tlačiť PDF
(9 hlasovaní, Priemerná známka: 4.78 )

Modlitba_rukyTak ako každý človek by mal poznať základné pravidlá slušnosti i rozhovoru človeka s človekom aj každý kresťan mal poznať základné modlitby a pravdy svojej viery. Ako pomôcku v misijnej činnosti kdekoľvek a s kýmkoľvek vám ponúkame zoznam základných modlitieb a právd našej viery.

 

Modlitba Sv. Bonaventúru po svätom príjmaní

E-mail Tlačiť PDF
(8 hlasovaní, Priemerná známka: 4.88 )

Modlitba_ruky3Poraň dušu moju a srdce moje, o sladký Ježišu, šípom svojej slastnej a spasiteľnej lásky, svojej opravdivej, čistej a apoštolskej obetavosti, aby sa moja duša úplne roztápla v božskej ľúbosti a v túžbe za Tebou, aby si len Teba žiadala, za Tvojím príbytkom túžila a chcela sa rozlúčiť a byť s Tebou.

 

Odpustková modlitba pred krížom

E-mail Tlačiť PDF
(11 hlasovaní, Priemerná známka: 3.91 )

Modlitba_kriz

Odpustková modlitba pred krížom, ktorú sa treba modliť s Ježišom v srdci po sv. prijímaní pred krížom...

 

Modlitba Klementa XI

E-mail Tlačiť PDF
(10 hlasovaní, Priemerná známka: 5.00 )

Modlitba_chlapecVerím Pane, ale nech verím pevnejšie, dúfam Pane, ale nech dúfam istejšie, ľutujem Pane, ale nech ľutujem ešte väčšmi.

 

Hodina milosrdenstva

E-mail Tlačiť PDF
(15 hlasovaní, Priemerná známka: 4.60 )

Bozie_milosrdenstvo_ENGHodina milosrdenstva, ktorú sa modlili v Krakove 1.5.2011 v deň blahorečenia Bl. Jána Pavla II. ktorú sa môžete modliť každý deň o 15.00 hod. Nech sa páči...

 

Duchovná obnova s blahoslaveným Jánom Pavlom II.

E-mail Tlačiť PDF
(9 hlasovaní, Priemerná známka: 4.89 )

Jan_Pavol_II_1990Práve tento článok je pre všetkých, ktorí by si chceli urobiť duchovnú obnovu s Jánom Pavlom II. Nech sa páči...

 

Litánie pokory

E-mail Tlačiť PDF
(38 hlasovaní, Priemerná známka: 4.45 )

Modlitba_dievcaJežiš, tichý a pokorný srdcom, vyslyš ma.

 


Stránka 1 z 3
Modlitby

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie