Svedectvá

Sila modlitby

E-mail Tlačiť PDF
(13 hlasovaní, Priemerná známka: 4.38 )

Modlitba-ruky2Pán Ježiš je aj dnes plný zľutovania a moci a aj nás volá k takému postoju lásky, aby sa nás dotýkalo utrpenie našich bratov a sestier, zvlášť keď vieme o tom, že On aj dnes uzdravuje chorých, vyslobodzuje zo zajatia diablom, odpúšťa nám všetky neprávosti a lieči všetky naše neduhy.

 

Ako som prijala Jeho lásku

E-mail Tlačiť PDF
(12 hlasovaní, Priemerná známka: 4.75 )

Laska-dycham15Chcela by som vám povedať pár slov o mne a mojom živote. Bola som vychovávaná v “katolíckej“ rodine, ktorá sa hlási ku Kristovi. Raz za čas som išla do kostola, sviatosť zmierenia bola pre mňa traumatickým zážitkom, svätá omša jednoducho bola potrebná, ale nehľadala som jej význam. Cítila som, že niečo, nejaký Boh, sila, existuje. Potom začala stredná škola, zmena prostredia a noví ľudia. Kostol, Boha a cirkev som odložila bokom. Môj život nabral iný smer. Raz za týždeň ísť na blic, cez voľné hodiny s partiou na pivo, a aby som nemusela doma počúvať mamu, jej pripomienky, tak som zostávala v Bratislave u kamarátky, alebo sme si šli niekam sadnúť.

 

Držal som v ruke tlčúce srdce alebo Potrat je vražda

E-mail Tlačiť PDF
(24 hlasovaní, Priemerná známka: 4.96 )

Dieta-matkaČi chcete tomu veriť alebo nie, či si to myslíte alebo nie, pravda zostáva stále tá istá: "Nezabiješ!" Dieťa v lone matky je dieťa, je to ľudský tvor, človek, nevyrastie z neho ani mačka, ani pes, ani slon, iba človek. Preto je človek človekom plnohodnotným už pri počatí, lebo už pri počatí obsahuje v sebe všetko čo potrebuje, kým je - človekom. Potrat teda je a navždy zostane vraždou nevinného človeka ktorý sa nemôže nijako brániť. Hovorí o tom gynekológ, ktorý vykonal okolo 50 000 potratov. Zmenil sa... Prečo? Tu je jeho článok: "Vykonal som tisíce potratov..." (Stojan Adaševič, Rytier Nepoškvrnenej)

 


Príbehy

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie