Linky
Webové prepojeniaNáboženské linky
Položiek na stránku 
# Webové prepojenie Zobrazení
1   Link   Christ-net
Náboženský portál na Slovensku
2624
2   Link   UPC Bratislava
Stránka Univerzitného pastoračného centra v Bratislave
5834
3   Link   Vatikán
Oficiálna stránka Vatikánu, teda centra Katolíckej cirkvi. Veľmi veľa dokumentov o pápežoch a ich činnosti vo svete i rôzne dokumenty a iné veci, ktoré by vás mohli zaujímať...
1913
4   Link   Katolícka Cirkev na Slovensku
Oficiálne stránky Katolíckej Cirkvi na Slovensku. Nájdete tu aj odkazy na Slovenské cirkevné provincie, kňazské semináre, vzdelávacie inštitúcie... Má tu miesto Konferencia biskupov Slovenska a jej tlačová kancelária (odporúčam), nájdete tu veľa dokumentov od biskupov a pápežov, tiež Kódex kánonického práva... A veľa iných vecí o našej katolíckej Cirkvi.
2089
5   Link   Animátor
Ak potrebujete nejaké materiály na stretko, alebo pre tábory pre deti v misiách, kam pôjdete, ideálne bude, keď navštívite túto stránku. Dá sa tu stiahnuť aj veľmi veľa obrázkov, nielen s kresťanskou tematikou...
2164
6   Link   Kresťanská zoznamka
Kresťanská zoznamka na Slovensku. Ešte ste o tom nepočuli? Tak si na to kliknite. Nájdete tam až okolo 1000 inzerátov - mladí i starší ľudia, ktorí sa chcú s niekým zoznámiť, možno práve s vami.
3178
7   Link   Pastorace.cz
Od našich českých susedov sa nám veľmi pozdáva táto stránka. Nájdete v nej okrem rôznych zaujímavých vecí aj rôzne podklady pre pastoračnú činnosť a duchovný život.
2182
8   Link   Vira.cz
Ďalšia vynikajúca kresťanská stránka našich susedov z Česka. Veľa materiálov, diskusií s odborníkmi z oblasti viery. Veľmi odporúčame.
2144
9   Link   Godtube.com
Kresťanská verzia youtube.com s kresťanskými videami, piesňami, svedectvami... Veľmi veľmi dobré, odporúčame.
2224
10   Link   Katalóg farských úradov
Neziskový katalóg internetových stránok farských úradov kresťanských cirkví, cirkevných škôl, univerzít, pastoračných centier a rehoľných a iných spoločenstiev, ktoré majú vlastnú alebo spoločnú internetovú stránku, na ktorej môžu návštevníci získať informácie o danej farnosti. Cieľom katalógu je sprístupniť farské internetové stránky prostredníctvom hierarchického, abecedného a logického usporiadania alebo prehľadného a účinného vyhľadávania.
2326

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

RSS Nové články z tejto stránky

feed-image RSS článkov z misie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie

Linky